sp1garwolin@poczta.onet.pl
25 682 33 71

fps2aW dniach 9-10 października 2012 roku w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Garwolinie odbędą się warsztaty ;)

 

Ks. Wojciech Sobieszek, katecheta i pomysłodawca przedsięwzięcia: W porozumieniu z Panem Dyrektorem Gimnazjum, Grzegorzem Zołądkiem-Skupniewiczem chcieliśmy przedstawić państwu ofertę programu artystyczno – profilaktyczno – edukacyjnego o nazwie: „Znajdź pomysł na siebie”, którego wykonawcą i pomysłodawcą jest hip-hopowy zespół FULL POWER SPIRIT. Badania socjologiczne dowodzą że młody człowiek szuka w życiu szeroko pojętego szczęścia. W trakcie realizowanego przez FPS programu sprawdzimy niekiedy w żartobliwy  sposób gdzie dziś warto szukać: szacunku miłości i akceptacji bo m.in. w tych trzech wartościach słowo szczęście można ująć.
 
 
 
 

9 październik 2012r.
10.00 - warsztaty w 4 grupach: break-dance, beat-box, graffiti, dyskusyjny klub filmowy
12.00 - zakończenie warsztatów
 
10 październik 2012 r.
09.00 - warsztaty w 4 grupach:break-dance, beat-box, graffiti, dyskusyjny klub filmowy
10.30 - przerwa
11.30 - koncert zespołu Full Power Spirit oraz przedstawienie wyników warsztatów - NA TEN PROGRAM WARSZTATÓW ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH - WSTĘP WOLNY :)
 
Warsztaty graffiti będa realizowane na dworze. Ich tematyka będzie podwojna. Na jednej płycie będziemy malować postać Jana Pawła II - gdyż warsztaty wpisuja się w obchody Dni Papieskich w naszej szkole, na drugiej podejmiemy tematykę profilaktyki i szkodliwości używek.
Koncert oparty jest o utwory z płyty HIP-HOP DEKLAOG która ukazała się w 2004 roku i wywołała dość duże zainteresowanie nie tylko wśród mediów ale przede wszystkim wśród młodych ludzi oraz o piosenki z płyty 8BŁOGOSŁAWIEŃSTW – SIŁA SERCA KONTRA SIŁA PIĘŚCI która swoją premierę miała jesienią roku 2008 a także o premierowe utwory z projektu "& grzechów" który swoją premierę będzie miał wiosna 2013 roku z projektu 7 grzechów
fps1aProgram: "Znajdź pomysł na siebie" jest skonstruowany w taki sposób by zaktywizować wszystkich jego uczestników i zachęcić ich do aktywnego przeżywania młodości, w oparciu o wierność wartościom i zasadom. W trakcie jego trwania młodzież może brać udział w konkursach organizowanych ze sceny.

Program artystyczny podparty jest świadectwami młodych artystów którzy dzięki ciężkiej pracy zrealizowali swoje marzenia. Program zawiera też elementy profilaktyki anty alkoholowej i narkotykowej oraz ukierunkowany jest na realizację przesłania: STOP PRZEMOCY. Słowo mówione bądź śpiewane czy też rapowane podpieramy obrazem wykorzystując do tego celu specjalnie przygotowane wizualizacje.
 
 
Linki do utworów zespołu, utwory w większości będa grane na koncercie :)

 fps3a

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.